نیازمندی های صنعت ساخت و ساز
نیازمندی های صنعت ساخت و ساز

نیازمندی های صنعت ساخت و ساز چیست ؟

نیازمندی ها ، سامانه ای برای خرید ، فروش و جستجوی آنچه نیاز دارید است ؛ در نیازمندی ها میتوانید به راحتی به صورت رایگان و ویژه آگهی درج کنید و تبلیغات پربازده و هدفمند داشته باشید و یا اگر به دنبال خرید بی واسطه و مستقیم هستید ، می توانید آگهی هم وطنان دیگر را مشاهده کرده و یک معامله دو سر برد داشته باشید.

 

نحوه استفاده از نیازمندی های صنعت ساخت و ساز

پس از یافتن آگهی مورد نظرتان از طریق جستجو در سایت ؛ با آگهی دهنده تماس گرفته و خرید خود را انجام دهید ؛ توجه داشته باشید ” به هیچ وجه ” به صورت غیر حضوری هیچ مبلغی را پرداخت نکنید !

 

چگونه آگهی ثبت کنیم ؟

روی دکمه ثبت آگهی بزنید ؛ اگر ثبت نام نکرده اید در کمتر از 1 دقیقه اطلاعات خود را وارد کرده و ثبت نام کنید ؛ اگر قبلا ثبت نام کرده اید با نام کاربری و رمز عبور خود وارد شوید ؛ و بعد از آن میتوانید آگهی خود را با اطلاعات دلخواه تان درج کنید ؛ آگهی های ویژه همان لحظه و آگهی رایگان پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده خواهند شد.

 

چگونه به بهترین بازدهی از طریق اگهی خود برسیم ؟

بگذارید رو راست باشیم ، تعداد آگهی های رایگان بسیار بالاست و شانس شما برای دیده شدن در آگهی های ویژه به مراتب بالاتر است ؛ مشتریان به آگهی های ویژه اطمینان بیشتری دارند ؛ در سایت نیازمندی ها و هم چنین گوگل هم در بالای آگهی ها قرار میگیرید و بهتر دیده می شوید ؛ اگر به دنبال افزایش زنگ خور خود هستید پیشنهاد ما به شما ویژه کردن آگهی تان است …